کد خبر : 303
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی

ستاره ها و بازیگران ایرانی مشهور در شبکه های اجتماعی برای طرفداران خود عکس هایی را منتشر می کنند که ما جالب ترین آن ها را در این مطلب قرار داده ایم. نسرین مقانلو، مجید شهریاری و رز رضوی در عکس زیر که مربوط به پشت صحنه فیلم “نیوکاسل” است و عزیزان در آن سعی

ستاره ها و بازیگران ایرانی مشهور در شبکه های اجتماعی برای طرفداران خود عکس هایی را منتشر می کنند که ما جالب ترین آن ها را در این مطلب قرار داده ایم.

نسرین مقانلو، مجید شهریاری و رز رضوی در عکس زیر که مربوط به پشت صحنه فیلم “نیوکاسل” است و عزیزان در آن سعی دارند به شیوه کارگران ساختمانی خود را از سرما مصؤن نگه دارند و از این کار بسیار مشعوف و خوشحالند!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)علی دایی همانند هر اردبیلیِ دیگری در عزای فخر الذاکرین است و با این پست درگذشت استاد سلیم مؤذن زاده را به تمامی دوستداران ایشان تسلیت گفته است. کریم انصاری فرد هم پستی اینچنین گذاشته بود تا بر اردبیلی بودن خود تاکید کند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)یکتا ناصر حضوری افتخاری و کوچک در سریالِ “عاشقانه” به کارگردانی همسرش خواهد داشت که این عکس هم مربوط به پشت صحنه آن است. امیدواریم هم خودش و هم فرزند عزیزش در سلامت کامل باشند.

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکس مجله ای پدرام شریفی بازیگر جوان و پرکار این روز های سینما در ارتفاعات تهران که نیما مرادپور آن را ثبت کرده است.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی آسانسوری، به همراه دلنوشته ای که نرگس محمدی آن را برای برفکِ یخچال منزلشان نوشته است.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)این عکس مربوط به جشن تولد حمید گودرزی در پشت صحنه کار جدیدشان است. اگر حمید را در عکس پیدا کردید از جانب ما هم به او تبریک بگویید!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی استوری حمید فرخ نژاد در کنار علی قربانزاده و سایر همکاران در پشت صحنه فیلم سینمایی “بی حساب” که چند روزی است کلید خورده است. حمید هم در این لحظه به سختی سعی دارد جلوی خنده خود را بگیرد، چون همکاران را به بهانه ی عکس به ژست واداشته ولی در حقیقاً از آن ها فیلم گرفته است :))
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)محسن مسلمان تا دید هر کسی که دستش شکشته و گچ کرده به تیم ملی دعوت میشود، انگشتانش را لای در گذاشت تا شانس خود را برای ملی پوش شدن امتحان کند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)حامد همایون، خواننده تازه کار و خوش صدایی که در چند ماه گذشته بسیار خوب ظاهر شده و کلی طرفدار پیدا کرده است. امیدواریم روند کار ها و موفقیت حامد به همین خوبی ادامه پیدا کند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)تا حالا دیده بودید که موشک و هلیکوپتر سلفی بگیرند؟!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکسی که آتیلا حجازی بمناسبت تولد دختر عزیزش جانان به اشتراک گذاشت. تبریک بی پایان به خانواده محترم حجازی.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)نگاه کارشناسانه سهراب پورناظری به آواز بی تکرار سلیم مؤذن زاده و افسوسِ بی پایان از اینکه دیگر ایشان را نخواهیم داشت.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)آرمین جان تیموری، پسر بازیگوش یوسف تیموری در دربند. البته عکس برای چند وقت پیش است چون اگر در این روز ها با این پوشش به دربند بروی یک مجسمه دیگر به میدان دربند اضافه میگردد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)امروز تولد دختر نازنین رزیتا غفاری هم هست که این روز را به ایشان هم تبریک عرض می کنیم.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)مهران احمدی از تراسِ کینگزلندینگ در حال تماشای انفجار سِپت و اهالی اش! به آن مرغ دریایی هم اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که سه عدد چشم دارد. وِر ایز مای نیو سیزِن؟!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)استاد کلهر این همه اخم و تخم برای چیست؟ ناسلامتی امروز تولدتان است و باید شاد باشید! نه تنها شما، امروز باید کل جامعه موسیقی و هنر ایران شاد باشد. تولد شما بر همه ما مبارک. ۵۲ سال هم اصلاً بهتان نمی آید. تهِ تهِش ۴۰٫
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)حال و رو کسی که قرار عکاسی در فضای باز داشته است که به دلیل باران و بوران کنسل شده.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)استوری بازیِ اَخماتیکِ بهاره افشاری و برادرش در یک کافه.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)اولین چکِ مهدی طارمی پاس شد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)گویا تصمیم شیث رضایی برای بازگشت به فوتبال جدی تر از این حرف هاست! شیثِ عزیز بخدا ما شوخی کردیم! خیلی جدی نگیر! حیف چشمان و مژگان به این زیبایی نیست که در معرض فضای آلوده فوتبال قرار بگیرد؟ در ضمن تا شما آماده بازی بشوی محمد نصرتی از فوتبال خداحافظی کرده! خلاصه هیچ جوره صلاح نیست شما به مستطیل سبز بازگردی.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)جشن تولد خودمانی امید زندگانی در کنار محسن افشانی و دوست عزیزشان در یک رستوران به صرف قلیان. (بخشی از شلنگِ یک بار مصرفِ قلیان روی میز قابل رؤیت است، نخوردیم نونِ گندم، ولی دیدیم دستِ مردم!)
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)امروز سالروز تاسیس گروه آریان است. یکی از ماندگار ترین و موفق ترین گروه های موسیقی پاپ که پس از سال ها درخشش در آسمان موسیقی ایران، به مرور کم سو و بالاخره خاموش شد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)هر روز که میگذرد با چشمه های جدیدی از دریای خلاقیت هنری عزیزان رو به رو میشویم! یاسمینا باهر و امیر یل ارجمند باید قدر این خلاقیت خود را بدانند و آن را بیهوده خرج نکنند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)النازشاکردوست روز گذشته ۵ میلیون فالوئری شد تا حاشیه امنیت بهنوش بختیاری را در صدر جدول اینستاگرامر های ایرانی تحت الشعاع قرار دهد. مطمئناً خانم بختیاری در روزهای آینده حسابی به خرج خواهد افتاد تا بتواند فاصله خود را با رقبا حفظ کند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)ممنون از کامبیز دیرباز عزیز که هر چند وقت یک بار با سر زدن به عزیزانِ تحت حمایت موسسه های خیریه و توانبخشی، با آنها گپ زده و دل پاکشان را شاد میکند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)محمود شهریاری با خنده های جک نیکلسون طور در باشگاه بدنسازی. جناب شهریاری کسی از شما انتظار سیکس پک و این حرف ها ندارد. خودتان را خیلی اذیت نکنید!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکس زیبای سیداحمد خمینی، فرزند سید حسن خمینی و نتیجه حضرت امام (ره) که در اینستاگرام فالوئر و طرفدار زیادی دارد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)این هم عکسِ جالب بنیامین و همسرش شایلی با ظاهری کاملاً هندی که برای مصاحبه اختصاصی شان با مجله زندگی ایده آل گرفته شده است.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی متفاوت سیاوش مفیدی در کنار کپشنی که بنظر میرسد در آن خاطرات شخصی اش هنگام دوش گرفتن را بازگو کرده است. این کار ها درست نیست سیاوش جان!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)خوش بحالت حافظ جان که برای استراحت در حین کار به طبیعت دسترسی داری. ما در هنگام خستگی نهایتش می توانیم تا آشپزخانه برویم و برای خود یک لیوان چایِ از صبح مانده بریزیم. قدر داشته های خود را بدان!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)پست تامل برانگیز احسان در باره بی خانمان هایی که در این شب ها دارند سخت ترین لحظات زندگی خود را میگذرانند، البته اگر آخرین لحظات زندگی شان نباشد… کار سخت و پیچیده ای نیست، حتما تعدادی لباس گرم دارید که نیازی به آن ها ندارید و در کمد لباستان جا اشغال کرده است. شاید همین لباس بتواند یک هموطنِ نیازمند را از جان دادن در گوشه و

مطالب مرتبط :

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایرانی (۱۵۶)

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (۱۵۵)

آخرین اخبار هنرمندان و بازیگران ایرانی (۱۵۴)

اخبار امروز بازيگران و چهره های مشهور ایرانی (۱۵۳)

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (۱۵۲)

کنار این شهر نجات دهد. پس لطفا دریغ نکنید.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)چند هفته ای بود که مرتضی پورعلی گنجی عکسی در کنار ژاوی منتشر نکرده بود و حسابی نگرانش شده بودیم. بله، درست است، نگرانِ ژاوی!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکسی از ناصر خان ملک مطیعی در کنار اکپر خان گلپایگانی، تقدیم به همه پدر و مادر های اهلِ دل.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)استاد لوریس چکنواریان به تماشای نمایش “هاروی” رفته بودند که در پایان این عکس یادگاری در کنار ایشان گرفته شد. نمایشی با حضور شقایق دهقان، مسعود کرامتی، معصومه رحمانی، کاظم سیاحی و سایر عزیزان هنرمند.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)مریم جان همان یک عدد برای هفت پشتمان کافی است، لطفاً دوبله سوبله اش نکن!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)روناک یونسی با این عکس در کنار یک جمله ی قصار از یک نویسنده آمریکایی، خیلی شیک از خجالت پدر و مادر عزیزش در آمد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکس هنریِ فاطیما بهارمست که توسط یکی از دوستانِ دارای دوربین و در لوکیشن حیاط منزل یکی دیگر از دوستان، خلق شده است. خلاصه اینکه خدا این دوستان عزیز را برای چهره های ما نگه دارد!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکسی از جشن تولد مریم حیدرزاده ترانه سرای محبوب به همراه هدیه عظیم الجثه ای که در این روز دریافت کرده است. هدیه ای که کاملاً متناسب با گروه سنی خانم حیدرزاده می باشد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سیاوش خیرابی در کنار تالاب انزلی این عکس را گرفت. سیاوش زاویه افق بدنت نسبت به دوربین و همچنین زاویه دوربین به گونه ای است که آدم فکر میکند در کنار تالاب در حال انجام یک کار خاصی هستی که خب مطمئناً این چنین نیست! چون اگر بود فیلمش حتماً درآمده بود!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکس آتلیه ای شبنم قلیخانی و الهه حصاری، خواهرانِ سریال “هشت و نیم دقیقه” که به ایستگاه آخر خود رسیده است و امشب آنتنِ تلویزیون از دستش راحت خواهد شد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)اندیشه جان محرم و صفر که تمام شد بلافاصله دست بجنبان و از میترا جون وقت بگیر! آفرین دخترِ خوب!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی “بی خود و بی جهت”ِ بهشاد مختاری و امیرحسین رستمی که در این بی سوژگیِ ما آن قدر ها هم بد نیست!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی بمبِ انرژیِ موسیقی در کنار کپسولِ نعره ی موسیقی و دوست عزیزشان.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)عکسی نسبتاً قدیمی از پشت صحنه فیلم سینمایی مکس ساخته سامان مقدم در سالِ ۸۳٫ با حضور رامبد جوان، نیما شاهرخ شاهی، گوهر خیراندیش، پگاه آهنگرانی، فرهاد آئیش و سایر دوستان. تنها پیشرفتی که نیما شاهرخ شاهی از آن موقع تا به امروز داشته، مقادیر موی روی صورت و تعداد مهر های روی پاسپورت اش است، بقیه چیز ها مثل همان موقع است!

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)لاله اسکندری، لاله صبوری، پرند زاهدی، گلاره عباسی، سحر قریشی و مریم سلطانی در سالن آرایشیِ مریم. طبق شنیده هایِ موثق، خانم سلطانی پول خیلی خوبی از سالن زیبایی اش در می آورد که نوش جانش.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)مهدی احمدی و مریم مقدم، دو بازیگر توانا و خوش هنر سینما و تئاتر در نمایی از فیلم سینمایی “یک تعبیر عاشقانه” به کارگردانی ابراهیم مختاری که در مرحله فیلمبرداری به سر می برد و برای جشنواره فیلم فجر آماده خواهد بود.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)سلفی بازی میلاد میداوودی و دختران عزیزش در روز برفی تهران.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)شهرزاد کمالزاده از تصمیم خود برای رفتن به خواب زمستانی خبر داد.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)کم کم داریم نگران حال خشایار اعتمادی می شویم!

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)حتی برف و نعمات الهی هم در کنار مهدی یراحی غم انگیز است! چگونه یک هنرمند میتواند در این حد بمبِ یأس و برجِ غم باشد؟! نگران حالِ افسرده هوادارنت هستیم مهدی جان!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)شهروز ابراهیمی و شاهرخ استخری در پشت صحنه سریال “ماه و پلنگ” که در این چند قسمتی که پخش شده چند نمونه مشکوک به ماه مشاهده گشته ولی همچنان خبری از پلنگ نیست! بیصبرانه منتظر ورود پلنگ ها به این سریال هستیم. هر چه باشد خیلی از جوانان ما عاشق پلنگ هستند، مخصوصاً آن هایی که خیلی پلنگ هستند!
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)با این عکس چهار نفره ی جالب از یکتا ناصر در کنار خواهر عزیزش نیکتا، مطلب امروزمان هم به انتهای خود رسید. آخر هفته خوبی داشته باشید. یا حق.
اخبار جدید چهره ها و هنرمندان ایرانی (158)

امتیازدهی post

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بیست − 9 =